Llogaria Juaj

Email

Fjalekalimi

Regjistrohu

Na Kontaktoni

 • Tel:+355 69 20 24 511
 • Email:[email protected]
 • Adresa:Tirana Ring Center, H.1, K. 6, Ap. 12, Tirane

Mbylle

Zona e Klientit

Kerko Domain

www.

Karakteristikat

Website Profesional

te te gjitha tipeve

Stafi yne profesional ofron zgjidhje per cdo kerkese tuajen ne ndertimin e faqeve te internetit te te gjitha tipeve dhe per cdo lloj aktiviteti si: faqe per agjensi turistike, dyqan elektronik, faqe prezantimi, etj…

Host & Domaine .al

servera profesionale & regjistrim domain .al

Ofrojme regjistrim domain .al, com, net, org, eu… dhe host te te gjitha tipeve dhe per te gjitha nevojat: host standart, host profesional, VPS, Servera te dedikuar … ne datacenter Europiane dhe Shqiptare

Sigurojme Suksesin

Search Engine Optimisation

stability and speed

Stafi yne profesionist dhe me eksperience ben qe faqja juaj e internetit te jete e suksesshme neindeksimet ne motorret e kerkimit nepermjet teknikave me te fundit dhe me te suksesshme te Search Engine Optimisation.

Backup Ditor, Javor & Mujor

te brendshem & te jashtem

Per sigurine dhe komoditetin e klienteve tane, serverat tane bejne ne menyre automatike backup ditor, javor dhe mujor i cili ruhet ne te njejtin server dhe ne server te jashtem.

Zgjidhje Fleksibel

sipas nevojave tuaja

Pervec paketave te gatshme, jemi fleksibel dhe te hapur per tju ardhur ne ndihme duke ju pershtatur nevojave dhe kerkesave tuaja specifike ne te gjitha sherbimet qe ofrojme.

Ne Ndihmen Tuaj

shpejtesi dhe saktesi

Ne cdo rast, stafi yne i dedikuar gjendet prane jush duke ju ardhur ne ndihme ne zgjidhjen e problemeve tuaja teknike; duke plotesuar kerkesat tuaja dhe duke ju ofruar sygjerimet e duhura.

Host Standart

Falas

FALAS

Per 1 Vit !
 • 1024 MB HDD
 • 100GB Bandwidth
 • 3 Adresa e-Mail
 • 3 Database MySql
 • 3 Llogari Ftp
Porosite Tani

Host Standart

nga 4.99€ / Muaj

Ose nga 59.88€ Viti!
 • 100 GB HDD
 • Trafik Pa Limit
 • Adresa e-Mail Pa Limit
 • Database MySql Pa Limit
 • FTP Pa Limit
Porosite Tani

Host Profesional

nga 9.99€ / Muaj

Ose nga 99.99€ Viti!
 • Server Profesional
 • Max 20 Website per Server
 • Menaxhuar 24 / 7
 • 100 GB SSD
 • e-Mail, Ftp, MySql Pa Limit
Porosite Tani

VPS - Server Virtual

nga 14.99€ / Muaj

Ose nga 149.99€ Viti!
 • Six Cores
 • 30 GB RAM
 • 2000 GB HDD
 • Porte 100 Mbit/s
 • Menaxhuar 24 / 7
Porosite Tani